Ještě jste nehráli a chcete vědět jak na to?

Jeden tým = 2-4 hráči

1 hra = 1 tým. Jde o to, aby bylo možné vše v časovém limitu zvládnout, a zároveň aby byli všichni neustále v akci a dobře se bavili. Při větším počtu hráčů (max.6) hru upravíme a doplatek je 250Kč za každého hráče nad 4.

Zvládnou to i začátečníci

Ještě jste nehráli? Před začátkem vám vše detailně vysvětlíme a v průběhu hry vám pomůžeme třeba i malou nápovědou.

Rozlučky se svobodou, hry pro školy a firmy

Vytvořte více týmů a soutěžte o to kdo zvládne hru vyřešit rychleji. Obě hry umíme propojit dohromady, tedy může najednou hrát až 12lidí. Pro více informací volejte nebo pište.

Hrajte ještě dnes

Chcete hrát ještě dnes? Na stránce Rezervace vyberte termín a ihned rezervujte, nebo nám zavolejte na tel. 737 705 972. Rezervovat online je možné 90 minut před začátkem hry, telefonicky je možné se domluvit i dříve.

Pokud se chystáte na svoji první zkušenost s únikovou hrou, pak Vám přinášíme pár rad a doporučení, abyste si vše užili na 100%.

 • 1
  Co je cílem hry?
  Cílem je rozhlížet se, přemýšlet, hledat souvislosti, plnit úkoly a hádanky a postupně získávat indicie vedoucí k odhalení hlavního tajemství. Každý z týmu se podílí na všech úkolech nebo si vybere jen některé, či si domluvíte jinou strategii. Úniková hra je velmi příjemný způsob, jak otestovat schopnost vlastní koncentrace, postřeh, logické uvažování, důvtip, týmovou spolupráci a práci pod časovým tlakem.
 • 2
  Zvládnu to?
  Úkoly jsou tvořeny tak, aby je v limitu zvládl každý tým. Ideální tým má rozmanité složení, kde "každý umí něco" a tým funguje jako jeden celek. Hra je určena pro každého, kdo má rád luštění hádanek a odhalování tajemství. Věková hranice hráčů není stanovena.
 • 3
  Co si mám vzít s sebou?
  Nic, jen odhodlání potrénovat mozkové buňky a závity. Žádné pomůcky nepotřebuješ, mobilní telefon samozřejmě nepoužíváš, jinak se připravíš o skvělý zážitek.
 • 4
  Co si mám vzít na sebe?
  Vhodné oblečení je pohodlné volnočasové, vzhledem k umístění hry ve sklepních prostorách pro teplotu cca 15°C.
 • 5
  Máš dotaz?
  Neváhej a napiš nám na info@unikovky-litomysl.cz nebo zavolej na 737 705 972.

Co o hře napsali ti, co již u nás hráli:

René Buřič, Libor Šupich
René Buřič, Libor Šupich
Majitelé Escape Rooms Prague

Provozujeme a pilujeme naše únikové hry v Praze již 4 roky. Také jsme otestovali podobné hry po celé ČR. Musím potvrdit, že Templářská záhada se řadí mezi ty nejlepší s mnoha originálními úkoly. Líbil se nám i perfektně připravený příběh, ve kterém se o řádu Templářů dozvíte to, co jste dosud netušili. Za nás mohu jen doporučit.

Tereza Pinkavová, Prostějov
Tereza Pinkavová, Prostějov
První zkušenost

S manželem jsme měli tu čest být mezi prvními, kteří hru otestovali. Byla to naše první zkušenost, nikdy jsme únikové hry ještě nehráli. Musím říci, že jsme se opravdu skvěle bavili. Zejména zajímavé bylo zjištění, že některé na první pohled složité šifry jsou v podstatě jednoduché, jen ten mozek už není tak rychlý :).

Dáša Stará s rodinou, Český Dub
Dáša Stará s rodinou, Český Dub
Již hráli v Liberci

Přijeli jsme na rodinný výlet do Litomyšle. Známe únikovou hru v Liberci, moc nás to tehdy bavilo, takže jsme rádi vyzkoušeli i tuto. Měli jsme sice problém stihnout vše v limitu, i když bylo nás 5, ale nechali jsme hrát i naše 2 děti (13 a 18 let), moc je to bavilo. Ale to nás všechny, doporučuji, zkuste i s dětmi.

Horáčkovi, Litomyšl
Horáčkovi, Litomyšl
Hráli poprvé i s dětmi

Skvělé, úžasné, nejlepší, zajímavé, tajuplné a naučné. Je to hustokrotopřísný a nejvíc nejlepší.

Pavlína Kusá, Litomyšl
Pavlína Kusá, Litomyšl

To bylo neco! Vlastne jsme to vse vstrebali, rozebrali az o neco pozdeji, kdy nam nakonec dochazely uplne vsechny souvislosti 🙂 Idealni na team building! Uvitani, seznameni, obeznameni super- a ano chce to poradne poslouchat at vite, co vubec potrebujete najit - tedy krome klice samozrejme. Dali jsme se do toho ve trech - po nekolika minutach jsme to chteli zabalit. Co ze to mame delat? Kde zacit? No zkousime to a tak se kazdy slepe vrhnul na neco jineho a docela nam trvalo, nez jsme se chytli...alespon nam to pripadalo vecnost. Museli jsme chvilemi vypadat zoufale. Ale chce to pouzivat hlavu, poradne se divat, premyslet "out of box", cist poradne a vse to ma pak naprosty smysl a logiku. Takze jsme nakonec kazdy prispeli svym dilem a po cca 45min byl klic nas a "utekli jsme". Rozhodne je tato unikovka jina, nez je vetsina lidi zvykla. Neni to pouze o sifrach, kdy porad jen neco lustite a otevirate zamky od ledasceho nez najdete ten posledni. Tady to ma i pribeh a myslenku a to je super! A kdyz jsme to zvladli my, tak si s tim urcite poradi kazdy. DOPORUCUJI a dekuji za zazitek!!!

Vlastik Švihálek
Vlastik Švihálek
BMW Rebels

Nejde najít lepší výraz pro slovo doporučení a to je hodně slabé. Jeli jsme jako parta 4 týmů po 4 osobách, zamluvili jsme si celé sobotní odpoledne. Paní provozovatelka je úžasná, milá, vstřícná, plná dobré nálady a otevřená každému vtípku. Z celé skupiny byla tato návštěva první zkušeností a užili jsme si to úplně všichni. Neváhejte, určitě si to užijete jako naše banda.

Marcela Špačková
Marcela Špačková

Děkuji za průnik do světa mladší generace! Cenila jsem si historického pozadí - fantasy nebo scifi by mě asi nebavilo... a na "koncovku" si budu dávat větší pozor... Ať se Vám daří, hodně spokojených zákazníků a spoustu nových podnětných nápadů!

Anet Licková
Anet Licková
studentka

Krásný zážitek, hádanky taky supr. Doporučuji..

Zuzana Atanasov
Zuzana Atanasov

Dobrý den, děkujeme za skvělý zážitek. Budeme se těšit na další hry u Vás, protože co jsme koukali na web, tak se nám v okolí žádná další moc nelíbí. Přeji ať se daří.

Michal Novák
Michal Novák

Dobrý den, děkujeme velice. Hra nás bavila.

Petr Vanický
Petr Vanický

Krásný, díky za super zážitek.

Lucie Hrušková
Lucie Hrušková

Děkujeme moc za fotografii a skvělý zážitek. Všude Vás budeme doporučovat, hra stojí za to :). Díky.

Dáša Coufalová
Dáša Coufalová

Dobrý den, Moc děkujeme za přípravu a za příjemně prožité chvíle. Určitě Vás budou chválit i v zahraničí 😀

Bohuslav Palát
Bohuslav Palát

Mockrát děkujeme za příjemnou atmosféru a skvělou hru, nikdy na ni nezapomeneme. 🙂

Tereza Petříková
Tereza Petříková

Vaše úniková hra se nám moc líbila. Děkujeme za příjemně strávenou část odpoledne.

Michal Pravec
Michal Pravec

Děkujeme, bylo to výborný, určitě doporučíme dál:)