Přenecháme Únikovky Litomyšl od 1. 9. 2020

Současné prostory pro únikové hry s kompletním vybavením a povoleními!

Baví vás únikovky a chcete provozovat vlastní? Láká vás připravovat zábavu pro ostatní? 

Z důvodu stěhování z Litomyšle rádi přenecháme zavedené Únikovky Litomyšl dalšímu nadšenci, který bude v provozu her pokračovat. Za odstupné přenecháme vše tak, jak je = značku, domény, stávající hry se vším vybavením. Prostě hned druhý den můžete pokračovat ve stávajících hrách a vymýšlet další, již vlastní! Návratnost investice je do konce roku 2020.

Prostory jsou zkolaudovány a mají všechna potřebná povolení přímo pro únikové hry.

Jsme prakticky jediní, kdo v nejbližším okolí všechna povolení získal! Z 5 her fungují již jen Únikovky Litomyšl. Prostory jsou ideální jak pro 2 separátní hry, tak pro jednu propojenou velkou hru. Záleží tak jen na Vaší fantazii.

 

Konkrétně Vám přenecháme:

Opravdu vše tak, jak leží a běží, neboť po přestěhování žádné hry již spouštět nebudeme:

 • 1
  Prostory na adrese Mařákova 278. Litomyšl, kolaudované na únikové hry a mající všechna povolení a bezpečnostní prvky. Majitel je připraven i nadále prostory pro stejný účel pronajmout. Nicméně je to podmíněno prvotní dohodou s námi, tedy je zbytečné, abyste se na něj obraceli přímo 🙂
 • 2
  Veškeré technické vybavení = kamery, router (zajištěna WiFi přes místního poskytovatele), osvětlení, kancelářské vybavení, bezpečnostní přístroje atd.
 • 3
  Stávající hry Templářská záhada a Leonardova pracovna ve 100 % fungujícím stavu = příběh, návody, vybavení
 • 4
  Námět na další hru ve velkém stadiu rozpracování
 • 5
  Doménu unikovky-litomysl.cz a vytvořené webové stránky tak, jak je vidíte. Konkrétně dostanete přístup na účet MIOweb, na jehož platformě jsou vytvořeny.
 • 6
  Veškerá napojení na externí systémy a platformy spojené s webem a jeho propagací (rezervační systém, Smartmailing, GA, Firmy.cz, Google firmy atd.)
 • 7
  Značku Únikovky Litomyšl a veškeré grafické prvky
 • 8
  Facebookové stránky UL

Máte-li vážný zájem a chcete znát podmínky, zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.