Vnitřní úniková hra

<

Leonardova pracovna

Typ hry
logická
Délka hry
60 minut
Počet hráčů
2–6
Věk
10+
Aktuální teplota
20.7 °C
Zjistěte volný termín a rezervujte ho již nyní, anebo objednejte dárkový poukaz a věnujte ho jako dárek.

Příběh

Nedávno zdejší lidé objevili záhadné sklepení. Někteří z nich se domnívají, že v něm kdysi pobýval mladý génius Leonadro da Vinci. Z neznámých okolností uslyšel volání své domoviny a vrátil se do rodné Itálie. Výzkumníci se domnívají, že právě v této pracovně vynalezl jeden ze svých nejlepších a nejméně doceněných vynálezů. Jelikož se bál, že mu někdo vynález ukradne a prohlásí za svůj, zamknul ho pod několik zámků.

Rozhlížejte se kolem sebe a snažte se zprovoznit všechny Leonardovy vynálezy a rozluštit všechny jeho tajné zprávy, které se ve sklepení nachází. Ty Vás dovedou ke střeženému vynálezu.

Vstupem do pracovny je spuštěn mechanismus, který zde Da Vinci nastražil a po 60 minutách zavalí vstup kamením. Rychle vynalézejte, luštěte a hádejte, ať najdete klíč, který mechanismus zastaví, a Vy utečete dříve, než tu budete pohřbeni zaživa.

Hodnocení návštěvníků

Zdroj: Recenze Google

Helena

Skvělé dobrodružství, dokonale promyšlené souvislosti, pro nás patřila k těm obtížnějším, ale moc jsme si to užili. Jako bonus milý personál. Určitě návštěvu doporučuji.

Pavel

Byla to naše první úniková hra a tomu odpovídal i náš konečný čas 😂 jinak musím říct, že jsme byli nadšeni. Velmi ochotný personál, dobrá dostupnost, určitě mohu všem doporučit. My už se taky těšíme na další z nabízených her 😉

Alena

Zapomenete na starosti, hra vás pohltí a odkryje kdo je kdo!😎 Těším se na další hru!!!