Vnitřní úniková hra

<

Magická laboratoř

Typ hry
výzkumná
Délka hry
60 minut
Počet hráčů
2–6
Věk
10+
Aktuální teplota
20.7 °C
Zjistěte volný termín a rezervujte ho již nyní, anebo objednejte dárkový poukaz a věnujte ho jako dárek.

Příběh

V nedávné době byly objeveny tajné prostory, ve kterých zřejmě bývala skrytá laboratoř. Už na první pohled je zřejmé, že v prostorách není něco v pořádku. Lidé, kteří laboratoř objevili, dokonce tvrdí, že se jedná o magické místo.

Tým vědců zde provedl spoustu měření a ke svému překvapení zjistil, že místo se nachází ve zvláštním gravitačním poli. Není tedy překvapením, že některé předměty zde vykazují nečekané chování.

Bylo vypozorováno, že po vstupu do laboratoře se za vámi zabouchnou dveře. Pouze sehrané týmy trénovaných expertů se prý dokáží dostat z laboratoře pryč a zároveň odhalit všechna tajemství, která laboratoř ukrývá.

Hodnocení návštěvníků

Zdroj: Recenze Google

Michal

Výborná hra! Absolvovali jsem celá rodina a všichni byli spokojení. Náročnost tak akorát na stanovenou hodinu hry. Doporučuji!

Sylva

Krásně vymyšlená a připravená hra, vymakané úkoly. Miluju, jak tu svou hlavu člověk musí tlačit do výkonu a také to, že se můžeš spolehnout na parťáky. Velký adrenalin. Moc mě to bavilo a určitě máme zálusk na další kousky.

Iva

Měli jsme únikovku Magická laboratoř a bylo to opravdu pěkně připravené. Děkujeme za super zážitek. Určitě přijdeme zase. 👍